Poštovani,
    imam 23 god, moj problem je što imam veoma jake bolove u testisima. Od kako je radjena biopsija u maju, a pre nisam imao bolove. Dg; Kriptorhizam incompl, azoospermija, biopsija; teška hipoplazija spermatogenih ćelija. TH: Voltaren tablete 1x50mg; voltaren čepići 1x50mg; Chimoral tab.3x100mg; Baktrim 2x2 480mg, ta terapija je propisana na 20 dana, medjutim, čim završim terapiju bolovi se vraćaju.
    Šta raditi, kako se osloboditi neprijatnih i svakodnevnih bolova. Kontrolisan kod prof.dr ZIROJEVIĆ on je i odredio ovu terapiju medjutim nikakve pomoći.
    Unapred HVALA

    Odgovoreno: 01. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #16156

    • Ne bi me ni cudilo da je bilo nekog poboljsanja kada je dr. Zirojevic u pitanju. On izgleda cesto postavlja pogresne terapije i dijagnoze. Tako je i u slucaju mog tate pogresio pa mi je tata umro od sepse pre mesec dana u zemunskoj bolnici. Sto se saveta tice ne znam. Cula sam da je kozomora sa klinickog centra jako dobar strucnjak ali se ceka kod njega. . .