Mislim da imam problem sa penisom. Naime, kada je penis u erekciji, kožica koja se nalazi na glaviću se ne spušta ispod njega, nego ostaje na njemu slobodno da se kreće. Plašim se da postoji višak kožice na penisu i da bi to moglo da mi kasnije stvara probleme, ako pokušam da kožicu prevučem preko glavića, dok je penis u erektivnom stanju, ona se jednostavno vrati ili nakupi ispod glavica što je veoma bolno. Plašim se, jer ne znam da li se penis pri erekciji dovoljno uvećao (obično oko 16-17 cm) jer bi inače kožica došla ispod glavića i tu ostala (kompletna koža bi se ravnomerno rasporedila po celom penisu), a ne ovako smetala. Inače, imam 18 godina i do sada nisam imao nikakvih problema sa ovim stvarima, pa mi je potreban stručan savet da što pre rešim ovaj problem, ako je to potrebno.

    Odgovoreno: 29. 11. 2008.
    • Potreban je pregled. postoji mogucnost da se radi o fimozi, a ukoliko je stvarno tako izduzena moze se i tom slucaju uraditi obrezivanje,cime se trajno resavate tog problema. dr vojinov

Komentari na pitanje: #15995

    • Imam i ja sličan problem, samo mene neboli kao tebe kada se prevuče, nego ja kada prevučem, bude kao višak kožice ispod glavica, a ako kozicu imalo dignem gore vrati se, a glavić nesmijem dirati dok je suh, jer je jako neugodan osijećaj kada diram po njemu