Doktore,
    Ustanovljeno je analizom kamena koji sam izbacio početkom ove godine da je u pitanju CISTINSKI kamen. Koristio sam Rowatineks, Captimer, Thiolu, i ništa ne pomaže, već poslednjim ultrazvučnim pregledom ustanovljeno je da su mi se stvorila još 3 kamena veličine 11mm 13mm i 16mm i rečeno mi je da moram na razbijanje ili operaciju. Trenutni bolovi su užasni i očajno mi treba bilo kakva pomoć. Pošto znam da je cistinski kamen jedan od najredjih nadam se da Vi možete da mi pomognete.
    Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 29. 11. 2008.
    • Antibiotika, lokalno grejanje i sto vise tecnosti. Kada se bolovi smire, probajte sa razbijanjem. Ukoliko to ne da zadovoljavajuce rezultate, operacija predstavlja jedinu soluciju. dr Vojinov