već duže vreme sperma (prvi mlazevi) promenila boju u čokolada braon .   ne   osećam nikakve bolove niti promene niti sam imao neke udarce u predelu   testisa. Leti vozim biciklu rekreativno (na posao s posal i svuda gde mogu   da to činim ) izvršio sam naalizu krvi i mokraće i sve je u normali   možda   malo bliže gornje granice ali normalno . U urino i spermo kulturi našli su   mi Ešerihiju koli, Eho bnubrega , bešike i prostate u normali tj. oba   bubrega su urednioh dimenzija i mikrofološke strukture bez znakova zastoja.    M bešika ne pokazuje patološke promene.    Prostata homogena , jasnih granica simetrična dim. 21x35x25 mm semene   kesice su u fiz. granicama

    Odgovoreno: 09. 11. 2007.
    • Ovde se bez sumnje radi o infecksiji urogenitalnih puteva bakterijom koja se prenosis seksualnim putem. Kod upala prostate moze doci do promene boje semene tecnosti, iako nemate tegobe, imate infekciju koju morate leciti antibioticima.   Ass.dr S. Vojinov

Komentari na pitanje: #1599

    • Pozdrav imam 15 godina i primjetio sam da tokom masturbiranja imam smedjkastu spermu i to se desilo par puta a onda tokom uriniranja sam izbacio isto smedjkastu boju kao da je krv nista me ne pece ni ne boli.Da li je to normalno i da li je prolazna faza

    • Postovani. Stalno mi prisutna krv u spermi u znacajnoj mjeri. Tretiran Sam razlicitim antibioticima ciproksinal 10 Dana, gentamicin 6 Dana, lebel 28 Dana I posle kraceg bistrenja sve se ponovo vrati. zvuk I skener karlice I dublje jetra pankreas itd sve uredno. Doktor urolog mi je rekao da mi ne moze vise pomoci jer ne zna o cemu se radi. Da li mi mozete dati neki savet?

    • Koji antibiotik je najbolje koristiti i koliko vremenski kristiti da bi sve bilo u redu?

    • Pozdrav vec 7 dana sperma mi je zuto- braon boje, i dosta je retka, ne gusta kao ranije. Nemam bolove u testisima niti pri mokrenju, takodje nemam ranica na niti vidljivih promena na polnom organu. . . . Interesuje me da li je to normalno ili imam razloga da idem kod doktora.

    • Vec jedno 10 puta mi se pojavljivala krv u spermi i imam povremeno bolove u levom najvise i desnom donjem delu stomaka molim vas odgovorite mi sta abi to moglo da bude