Doktore,na testisima imam nesto kao bubuljice,ne mogu se stiskati,neke   su   malo vece!Molim vas da mi kazete sta je to,dali je opasno i kako se   leci!Hvala ,unapred!

    Odgovoreno: 09. 11. 2007.
    • Verovatno ste mislili na kozi skrotuma. To su lojne zlede koje kada se zacepe formiraju manje ili vece kako vi kazete kuglice koje se ne mogu iscediti. U principu se ne diraju,ali ukoliko estetski smetaju, skidaju se hirurski.   Ass.dr S. Vojinov

Komentari na pitanje: #1598