Bio sam kod urologa žaleći se na učestalo mokrenje i bol u levom   testisu   koji se pojavljuje s vremena na vreme prilikom dužeg stajanja ili šetanja   i   bol u donjem delu stomaka (bol u stomaku nije jak ali je konstantan).   Analiza mokrace i urino-kultura su pokazale da je mokraca malo mutna i   kisela tako mi rekoše ali da je sve u redu, takodje i analiza krvi iz   prsta.   Dobio sam da pijem DOVICIN na 12 sati i popio sam 7 tableta, primetio sam   kad ga popijem da mi ne bas prija i prestao sam. Nisam isao na kontrolu   posle 7 dana jer mi je iskreno muka od DZ i cimanja po istom.    Takodje hteo ih da dodam da mi je ultrazvukom konstatovano da imam malo   pesaka u levom bubregu pa me nekad pecka dok mokrim.    Hvala vam unapred na odgovoru, sve ovo navedeno mi utice na raspoloženj   i   velike probleme sa spavanjem, nadam se da cete mi dati savet sta da radim   PS: znam da bi najbole bilo da se opet javim svom lekaru i urologu ali nemam   više strpljenja i iz nekih ranijih iskustava sa lekarima.

    Odgovoreno: 09. 11. 2007.
    • Verovatno se kod Vas radi o hronicnoj upali prostate, najcesce bakterijama, i te infekcije se prenose seksualnim putem. Ono sta je potrebno jesu detaljnije analize (dati spermu na pregled, uraditi briseve na Clamzdiu i druge bakterije) i onda ukljuciti antibiotike. Cuvati se prehlade, hladnoce sto sve ne prija upaljnoj prostati.   Znaci kontrola urologa   Ass.dr S. Vojinov