Postovani doktore imam veliku nedoumicu, svakako planiram posetiti   lekara   zbog ovoga ali bi pre toga ipak voleo da dobijem informaciju iz prve ruke.   Da li je pravac erekcije pod uglom od nekih 20 stepeni u levu stranu   normalna pojava,od cega to zavisi, sta utice na to? I ga li je *normalno da   polozaj jednog testisa bude malo nizi od polozija drugog? Imam 20 god. i   nemam drugih problema. Bavim se sportom, a pre par godina sam na takmicenju   dobio udarac po mudima i sve mi se cini da je to od tada, iako sam posle   toga posetio sporckog lekara koji je rekao da je sve u redu... Na pravac   erekcije nisam obracao paznju sve do skora, ali u poslednje vreme sve vise   obracam paznju na to.

    Odgovoreno: 09. 11. 2007.
    • Pravac erekcije ne bi trebao da uopste bude pod uglom, znaci bez krivljenja na levo ili desno. U principu ukoliko to ne smeta prilikom seksualnih odnosa u smislu bolova ili cak nemogucnosti penetracije, ne treba tome pridavati paznju. Normalno je da jedan od testisa bude vise a drugi nize postavljen, te i to predstavlja uobicajenu stvar