Već duže vreme imam tup bol u donjem delu stomaka i testisima, a nakon mokrenja i u mokraćnoj cevi. UK, SK sterilni, urin BO, bris uretre BO, UZ prostate - 18ml, prostatoliti. Ranije u spermo kulturi otkrivene Eserihija i Enterokokus fekalis, ali sada SK sterilna u tri navrata, a bolovi prisutni.
    Da li je reč o hroničnoj upali prostate i kako se leči?

    Odgovoreno: 26. 11. 2008.
    • Radi se o hroničnoj upali i leči se takodje antibioticima, tri različita jedan za drugim u toku mesec dana, bez obzira na negativnu spermokulturu. Čuvati se prehlade, utopljavati se (tople kupke), ne začinjenu hranu i žestoka alkoholna pića. Bez vožnje bicikla.
      dr Vojinov