Poštovanje,
    Imam više problema, mada mislim da je uzrok isti... Imam 30 god. , zdrav sam, odlične su mi analize krvne slike i urina... Teško postižem stoprocentnu erekciju, to je nekih 80-90% ... Takodje mi je seksualni odnos kratak, brzo doživim orgazam... Inače kao popijem neki alkohol, za divno čudo erekcija je dosta bolja i odnos mi traje na zadovoljavajućem nivou...
    Da li postoji nesto od hrane, sokova, (nešto prirodno) itd., a da pojačava erekciju i produžava odnos? Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Izgleda za Vas da ne postoji. 40 % svih uzroka čini psihološki faktor koji je kod Vas, kao što se vidi dominanatan. Ne postoji hrana kojom to možete rešiti. Rešenje samo Vi možete naći .
      dr Vojinov