Poštovanje,
    da li su vazoaktivne penilne injekcije dobro rešenje u lečenju erektilne disfuncije, kolika je njihova cena i koliko traje obuka za njihovo korišćenje?
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Caver jet predstavlja drugu liniju terapije u lečenju erektilne disfunkcije. Prva linija su lekovi tipa Cialisa, Levitre i vijagre. Ukoliko oni ne pokažu efekt, onda se može preći na Caver jet. Cenu ne znam, efikasnost morate sami proveriti, a obuka se svodi na jednu prezentaciju od strane urologa.
      dr Vojinov