Poštovani,
    pošto imam problem, a malo me je sramota, ne idem kod lekara, evo da Vas pitam - pre 6-7 god pri naglom trzaju malo mi je napukla kožica na penisu koja spaja glavić i telo penisa to je nekako sraslo, naravno uz bolove koje sam imao, sada se pre dve nedelje slično desilo, a sada mi je sve okolo crveno i boli me kada povučem kožicu. Mažem sinodermom, pa me manje boli.
    Da li da idem kod hirurga, pitao sam jednog druga rekao mi je da će morati da me obrežu pošto mi je kožica napukla, malo sam možda smešno opisao, ali mene boli, pa mi nije smešno.
    Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Boli resica koja se zove ferenulum, i koja je kratka i zbog toga puca. Ne treba obrezivanje, već manja intervencija (frenulotomija) koja traje 15 minuta i trajno ste nakon toga rešeni tog problema. Ne vredi pokušavati sa kremama .
      dr Vojinov