Poštovani doktore,
    želim da mi kažete o čemu je reč. U skorije vrijeme dok mokrim izmedju penisa i na strani desnog testisa, kao da u unutrašnjosti postoji neka želičasta masa.
    Interesuje me da li je to normalno ili je novonastalo. Okom nije vidljivo i nemam bolove.
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Verovatno se radi o krvnim sudovima testisa i to mora postojati sa suprotne strane. Ne mogu da tvrdim da je to sigurno bez pregleda kojim se sve rešava. Ukoliko imate dilemu javite se urologu.
      dr Vojinov