Poštovani,
    Primjetio sam u zadnje vrijeme da mi je kožica na vrhu penisa ispucala i to mi smeta pogotovo tokom sexa. Kao da je kožica nedovoljno rastezljiva ili mala u odnosu na glavić. Još uz to sam primjetio kao da mi se stvaraju male bijele grudice oko glavića. Jeli to ima neke veze sa nekom spolnom bolesti. Djevojka mi je bila nedavno kod ginekologa i njoj su svi nalazi u redu. Molim možete li mi reći o čemu se radi? Hvala!

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Radi se o fimozi. Neophodno je obrezivanje. Bele grudvice mogu biti posledica gljivične ili bakterijske infekcije. Nophodna je hirurška intervencija čime ćete biti rešeni oba problema .
      dr Vojinov