Često mokrim, ali osećam da bešika nije ispražnjena potpuno. Kao da nešto prekine mokraćni mlaz. Nagon za mokrenjem mi se javi odjednom i to kada me nešto "zažulja" sa desne strane. Ne znam kako da opišem taj osećaj, jer nije bol, već neprijatno žuljanje... kao da imam tu nešto.
    O čemu je reč? Da li da idem kod lekara opšte prakse ili da uradim urinokulturu, ili nešto treće?
    Unapred hvala!
    Jovana Subota

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • UZ prostate sa klolicinom urina koji ostaje u besici nakon mokrenja i UK sa AB su osnovni nalazi koje morate imati. Ukoliko ste mladji potrebno je uraditi i testove na infekciju (da bi se utvrdilo da li postoji upala prostate). Kontrola urologa. dr vojinov

Komentari na pitanje: #15667

    • Dali si zena sto go postavi prasanjeto i kako i dali go izleci toa bidejki i jas go imam istiot problem: )