Imam e.coli u urinokulturi već osam mj. ju lječim antib. sumamed, ceporex 7 dana, 15 dana nolicinom, ninurom, 10 dana garamicin injekcijama. Na klavocin sam alergična. Ne prolazi, a imam i endometriozu.
    Čime da je uništim u urinu? Pijem stalno brusnice tablete i praškove. UZV bubrega, kanala, mjehura je uredan, bila sam kod urologa.

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #15665

    • Potraži i naruči e kapi na internetu, skupe su ali sam čula da vrede svaku paru i da garantovano unište ešerihiju.