Poštovani doktore,
    pre neki dan sam Vam pisao da imam problem sa penisom u vidu toga da su mi vene (uglavnom sitniji krvni sudovi postali izraženiji),i da sam imao tvrdoću penisa koja je sada mnogo redja. Zaboravio sam Vam napisati da imam povremene blage bolove, čas u desnom, a čas u levom testisu. Takodje kada sam u početku imao čestu tvrdoću penisa (kada nije erekcija), glavić bi me poboljevao, pa sam morao nositi laksu odeću. Nisam bio kod urologa. Stanje je dosta bolje, ali vene su i dalje izražene, a posebno u erekciji.
    Hvala Vam na odgovoru od pre neki dan, a molio bih Vas da mi kažete da li ovaj problem mogu rešiti nekom terapijom ukoliko me samo ne prodje. Imam 22 godine.
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Vene ce vam ostati takve i to je normalno. A tvrdoca o kojoj pricate, ako je posledica infekcije smirice se na antibiotike. U drugom slucaju posebne vrste terapije ne postoje. dr Vojinov