Moj partner je prije dva dana primjetio na penisu prišt. Crveni, izgleda   kao običan prišt. Ne nalazi se na glaviću, nego niže, na koži penisa.   Pokušao ga je istisnuti i izašlo je nešto bjelkasto, kao iz običnog   prišta.   Ne osjeća bol, svrbež ni peckanje. Ja također nemam nikakvih simptoma i   papa   test mi je bio uredan. Je li moguće da je to običan prišt poput npr.   prišteva na licu, ili se radi o nekoj bolesti?? Nismo imali spolne odnose   otkad se pojavio jer se bojimo. Hvala

    Odgovoreno: 05. 11. 2007.
    • Verovatno se radi o obicnoj akni koje nastaju kao posledica upale lojnih  zlezda koje se nalaze u kozi tela penisa. Ne treba ih mazati niti cediti,  prolaze same nakon 10-tak dana. Nije prelazno, ali moze biti bolno.   Ass.mr sci med dr Sasa Vojinov

Komentari na pitanje: #1563

    • Postovani,
      vec par godina primjecujem nesto poput skorenog pristica na kozi penisa (ne na glavicu) vec na samoj kozi centritano sa bocne strane. I to samo jedan koji je pozicioniran tu vec neko vrijeme. Ne boli niti svrbi, samo je pozicioniran i crne je boje, na dnevnoj svjetlosti mozda cak rekao bih blage zelenkaste. Zanima me imam li razloga za zabrinutost? Da li je potrebno da vam posaljem sliku. Lp