Interesuje me da li sam mogla preneti partneru bakterije E.coli i Streptococcus Agalactiae koji su kod mene pronađeni u brisu cerviksa u slučaju da smo imali odnos bez kondoma? Kako to utiče na njega?

    Odgovoreno: 22. 11. 2008.
    • Mogli ste da prenesete infekciju, ali to ne znači i da ste preneli. Što se tiče njega mogu se javiti tegobe u vidu učestalog mokrenja bolova u donjem delu trbuha, sekreta i mokraćnog kanala, ili da bude u potpunosti bez tegoba. Koristite prezervativ za vreme Vaše terapije i da bi bili sigurni neka on proveri bris uretre na bakteriološku kulturu sa AB, čime ćete biti sigurni da li ima infekciju ili ne.
      dr Vojinov