Poštovani doktore,
    želeo bih da Vam postavim pitanje u vezi sa crvenilom na glaviću. Javilo mi se pre 5-6 dana, i primetio sam ga tek sutradan, posle nezaštićenog odnosa sa mojom devojkom. Crvenilo se javilo do pola glavica ka vrhu. Nisu u pitanju tačkice. Zaista vodim higijenu o sebi. Postoji veoma slab svrab, i to samo na vrhu glavića, tj na izlaznom kanalu. Uzgred, devojka mi je tada imala veoma pojačan sekret koji se javio na nervnoj bazi, i imala je blago peckanje pri istom. Ona koristi Kansen mast, trenutno. Nadam se da me možete prosvetliti šta da radim.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 22. 11. 2008.
    • Pošto ona koristi mast koja leči gljivice, mogu samo da pretpostavim da ih i Vi imate |canesten mast spolja ujutru i uveče tokom 2-3 nedelje bez obzira što će problem nestati za dva do tri dana. Koristite prezervativ do izlečenja.
      dr Vojinov