Od prošle godine, osećam bolove u preponama ponekad jače, a ponekad blažeg inteziteta. U urinu često imam sveže eritrocite, mada se sedimentacija kreće oko 20, nikada više. U poslednjih nekoliko dana osećam jak bol iznad pubične kosti, to je kao jedna tačka koja na dodir boli. To je i na levoj i na desnoj strani. Često imam bakerije u mokraći  i pila sam lekove, u skladu sa antibiogramom.
    Molim Vas da me posavetujete šta da radim.
    Hvala

    Odgovoreno: 22. 11. 2008.
    • Potrebno je uraditi UZ bubrega i mokraćne bešike, za početak. Pojava eritrocita u urinu je moguća prilikom infekcije, ali bez prisustva infekcije neophodno je ozbiljnije ispitivanje. Infekciju prema antibiogramu potrebno je lečiti 2-3 nedelje sa barem 2 antibiotika. Ponoviti i UK.
      dr Vojinov