Poštovani gospodine doktore,
    imam 27 godina i od svoje 12 godine imam problem na levom testisu, u početku je bilo jedva primetno, a sada je veličine pola kokošjeg jajeta. Bio sam kod urologa u vojsci koji je zaključio da su proširene vene. Urolog u Domu zdravlja je rekao da je cista . Sada se pojavljuje i na drugom testisu.
    Molim Vas da me uputite na pravo mesto gde se može i snimiti i gde mogu dobiti prave informacije. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 20. 11. 2008.
    • Cista i proširene vene su dve potpuno različite stvari. Potreban je UZ testisa i pregled urologa čime se to vrlo lako može razlikovati i postaviti prava dijagnoza. Ukoliko ste u blizini Novog Sada javite se u ordinaciju Bonadea Jovana Djordjevica 11, tel 021 55 77 07
      dr Vojinov