Doktore,
    pre par meseci operisao sam prostatu klasičnom metodom, rez spolja i pod totalnom anestezijom. Sve je prošlo u redu postoperativni tok ide dobro, ali imam problem što mi niko od lekara ne kaže kako treba da se dalje ponašam.O čemu da vodim računa kod ishrane, posle kog vremena smem da vozim kola, posle kog vremena smem da imam polni odnos i tome slično.
    Hvala Vam unapred.

    Odgovoreno: 20. 11. 2008.
    • Možete da se ponašate poptuno normalno što se tiče ishrane. Fizički napor izbegavati narednih mesec do dva dana. Što se tiče odnosa i kola, kada Vi osetite da ste spremni, onda Vam je i to dozvoljeno.
      dr Vojinov