Poštovani doktore,
    Danas sam dobio odgovor od Vas u vezi "suve ejakulacije", koja me prati od dana operacije AAA. U vezi Vašeg odgovora imam dva pitanja:
    Da li je izlučivanje sperme u bešiku štetno i ako jeste koliko je štetno i da li se leči. Kako se manifestuje na opšte stanje i zdravlje organizma? Da li je uopšte moguće ponovo pojavljivanje sperme kod orgazma i ako je moguće posle kog vremena od operacije je moguće ?