Poštovani,
    prije par dana osjetio sam na desnoj strani gdje je bubreg bol i još ga po malo osjećam, ali zadnja 2 puta prilikom seksualnih odnosa sperma je bila prošarana narandžastom bojom???!!! Inače imam 32 godine. Ja sam puno zabrinut do sad je uvjek sve bilo u redu, imam jedno djete i supruga mi je ponovo trudna.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Bol u predelu bubregu može biti posledica kretaja kamena u bubregu, ali i infekcije. Promena boje sperme je vezana za prisustvo infekcije u genitalnim organima. Potrebno je uraditi UZ bubrega i prostate, ali i testove na infekciju bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriološku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Potom uključiti antibiotike
      dr Vojinov