Poštovani doktore,
    pre petnestak dana krvni sudovi na polnom organu su mi postali izaženiji, a polni organ iako nije u erekciji postao je tvrd. Vremenom je tvrdoća popuštala i sada je vrlo retka, ali vene su i dalje vidljive. Imam 22 godine i molio bih Vas za savet.
    Hvala.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Ne postoji oboljenje kod kojih je simptom izražene vene na penisu. Tvrdoća može biti posledica prolazne infekcije. Ukoliko sada imate samo izraženije vene, dalja terapija nije potrebna, niti treba da budete zabrinuti.
      dr Vojinov