Poštovani,
    primetio sam na glansu penisa nešto što liči na uvećan kapilar. U erekciji dostiže veličinu 2mm u prečniku, uz blago ispupčenje u odnosu na okolnu površinu i tamniju pigmentaciju. Na pritisak sasvim nestane, tada se ne vidi ni promena boje koja je u erekciji prisutna. Bezbolno je, na površini glansa nema promena, sve se dešava ispod površine.
    Molim za pomoć

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Verovatno se radi o hemangiomu - proširenom krvnom sudu. Nije potrebno uklanjati takve promene. Pritisnite promenu čašom ili nečim providnim i ukoliko na pritisak promena nestane, radi se o hemangiomu. dr Vojinov