U oktobru 2004.imao sam neuspešnu TUR operaciju prostate u Kos.Mitrovici, u decembru iste godine uspešnu TUR operaciju u Nišu ( bolnica ). Odmah posle operacije mokrio sam neprestano tj. nisam mogao da voljno zadržim mokrenje. Pio sam par meseci detrositulol od 2 mg. Posle nekoliko meseci sve se sredilo. Krajem prošle godine kada se izmokrim naročito ujutru ne izmokrim sve pa ostaci opet nevoljno odlaze. To se isto i dešava kada konzumiram mnogo tečnosti. Ne pijem mnogo. Još jedan čudan osećaj imam tj. kada mokrim i kada rukom uhvatim ud u desnoj ruci osećam kada dirnem neku stvar izuzetan osećaj reljefnošći. To je osećaj kao da je osećaj dodira mnogostruko povećan. Inače prostata je bila benigna. Radim na kompjuteru celo radno vreme. Molim Vas ako imate predstavu o čemu je reč kod mene da me obavestite.
    Unapred zahvalan Slavko Baščarević

    Odgovoreno: 10. 03. 2007.
    • Ukoliko postoji nedovoljno pražnjenje bešike potrebno je uzeti Kornam tbl a 2 mg uveče(obara pritisak te oprezno sa lekom). Ono što se palpira u uretri može biti ožiljak u samom kanalu koji nastaje nakon ovakvih intervencija(stenosis urethae). On sam može biti uzrok nedovljnog pražnjenja, a rešava se operativno.