Poštovani,
    Radi kontrole na lični zahtev, radio sam briseve uretre (u privatnoj klinici) i pronađene su određene bakterije. Kao rezultat dobio sam listu antibiotika i koji od njih deluju na pronađene bakterije. Da li da jednostavno uradi terapiju tim lekovima ili da se ipak prvo obratim nekom urologu? I ako mi možete reći, gde i kako u Nišu da dođem do urologa?
    Hvala.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Klinički centar, Klinika za urologiju. Brisevi ok, ali ja ne znam ni ko Vam je pisao antibiotike, ni koje antibiotike Vam je prepisao, te savetujem da se konsultujete ili sa mnom ili nekim urologom. Pošto sam ja iz Novog Sada, ne znam druge urološke Klinike u Nišu.
      dr Vojinov