Imam 25 god. muči me već godinu dana donji deo stomaka, bio sam kod nekih lekara, ali su mi rekli da pijem što više vode...i prepisali mi neke tab., medjutim to je prestalo posle nekoliko nedelja počelo je ponovo. Zabrinjava me. Po neki put kada mokrim počinje da peče i osećam bol u penisu, imam polne odnose i zanima me pošto sam već dva i po meseca u braku da li može postati neki problem u vezi trudnoće moje žene, da li može ona ostati u drugom stanju?? Ja sam nekoliko puta popio uvin čaj to mi je pomoglo, pa čak i neke biljne tabblete koji su pravljeni od vitamina E i pomoglo mi je.
    Zanima me šta to može da bude i koliko to može da traje, odnosi se na lečenje.
    Unapred hvala!!

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Verovatno se radi o infekciji. Stavite prezervativ, uradite testove na infekciju> bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriolosku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Po dobijanju rezultata uzeti odgovarajuce antibitike koji ce resiti problem. Ukoliko nesto od nalaza bude pozitivno, neka se proveri i supruga. Kada se izlecite ne morate koristititi vise prezervativ. Proverite i nalaz spermograma ukoliko zelite da znate da li partnerka moze ostati trudna. dr Vojinov