Molim analizu spermograma: količina spreme 4.9 ml, koncentracija gusta, viskozitet rastegljiva, ph 7.5, broj spermija u1/ml sperme 5.000.000.pokretljivost dobra, progresivno pokretnih 50%, pokretljivost posle 1sata 50%, oživljavanje posle 1 sata nema, normalnih spermija 45%, patološki oblici 54%, nezrelih 1%, ćelije u eukaliptu spermije i8 ćelije spermiogeneze.
    Molim Vas šta piti od lekova?

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Sve uredu osim broja koji mora biti preko 20 miliona u mililitru ili preko 40 u ukupnom ejakulatu. Potrebno je uraditi testove na infekciju, UZ testisa, Dopler vena testisa, hormnski status, antitela na spermatozoide i nakon toga odrediti terapiju dr Vojinov