Zanima me šta da radim, jer već 4 dana imam peckanje pri mokrenju, a takodje mi sama od sebe izlazi neka bela tečnost?

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Infekcija mokracnih puteva. Potrebno je uraditi testove na infekciju bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriolosku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Po davanju nalaza uzimati Ciprocinal tbl a 500 mg 2 x 1 do dobijanja nalaza, potom prema nalazima nastaviti AB. dr Vojinov