Postovani doktore moj suprug ima malo uvecanu prostatu inace lecio je ureoplazmu zbog koje sam imala dva spontana. Interesuje me kako se leci prostata i da li postoji naki lek?

    Odgovoreno: 10. 03. 2007.

    • Prostata se leči ukoliko postaji infekcija - upala prostate (prostatitis). Prostatitisi se dokazuju brisevima uretre na različite bakterije(Chlamydia, Mycoplasma i dr) kao i spermokulturom i izolovanjem Trichomonasa vaginalisa uiz urina. Ukoliko se dokađe neka infekcija, potrebno je lečiti upalni proces.