Imam problem učestalog mokrenja, bez peckanja i bilo kakvih bolova. Nalaz urina uredan. Često noću ustajem, a moj glavni problem je zapravo što ne mogu dugo da trpim "punu" bešiku, ovo punu sam stavila pod znacima navoda, jer uglavnom izmokrim malo urina. Navešću da ne bolujem od nijedne druge bolesti. I vezano za urinarni trakt imam neg porodicnu anamnezu.
    Šta mi preporučujete da uradim od pretraga? I da li i Vi mislite da je to psihološki problem?

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Zavisi od vasih godina. Moguca je infekcij,a ukoliko ste stariji postoji i oboljenje koje se zove overactiv bladder - hiperaktivna besika koja dovodi do takvih tegobe zbog ucestalih grcenja impusima koji dolaze iz glave, dokazuje se ispitivanjem koje se zove urodinamika. dr Vojinov

Komentari na pitanje: #15061

    • Da li se u Nišu u nekoj klinici vrši ispitivanje-urodinamika?