Poštovani,
    da li učestalo mokrenje mora uvek biti kao jedan od simptoma nekog urinarnog problema ili može biti posledica nekog psihičkog poremećaja. Inače ne osećam nikakve probleme, niti peckanje pri mokrenju, niti sam dijabetičar.
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Postoje i uzroci koji poticu od impulsa koji pak dolaze iz mozga i mogu biti uzrok ucestalog mokrenja. Opcija dijagnostike jeste urodinamika kojom se ,ukoliko postoji sumnja na neurogenu besiku,ovaj problem resava. dr Vojinov