Pre 2 dana sam imao seksualni odnos sa devojkom i odmah nakon toga sam osetio bol u stomaku odnosno testisima koji traju do danas uz malo blaže bolove. Par puta sam se suzdržavao od orgazma i osetio sam u jednom trenutku da mi to ne prija, po prvi put nakon 2 godine. Čuo sam da je to manje više normalno, i da ne bi smeo više da se suzdržavam.
    Moje pitanje glasi, da li je ovo nešto ozbiljno i da li moram da posetim lekara i koliko će bol da traje?? Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Potreban je pregled od strane urologa,posto je moguce da je doslo i do uvrtanja testisa, sto je ozbiljna situacija,. Ukoliko je nalaz na testisima uredan, moguca je neka infekcija ili se radi o bezazlenoj pojavi. dr vojinov