Imam 36god. od pre jedno 2 nedelje imam pečenje na glavi penisa. Pečenje ili je malo ili mnogo jače. Ne mogu da postignem potpunu erekciju, a kad hoće da dođe do erekcije, pečenje se uvećava i ne mogu postići erekciju kao pre. Druge bolove nemam.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Ne shvatam samo da li je pecenje untra glansa ili na povrsini. Ukoliko je na povrsini uzeti bris glansa, a ukoliko je untra, uraditi testove na infekciju ( bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriolosku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis.) dr Vojinov