Poštovani doktore,
    2005 u Novembru imala sam operaciju i tada mi je izvadjena materica, jer sam imala tumor. Posle operacije imala sam kateter koji mi je stvarao velike bolove i uzasno mi je smetao. Rekli su mi da je to normalno, mada sam ja znala da nije normalno, pošto kateter ne boli kad se stavljam ni kada se vadim a ni dok ga pacijent ima. Što kod mene nije bio slučaj, jer sam imala bolove. Nakon operacije godinu dana sve je bilo u redu, a onda sam iznenada jedno veče dobila jake bolove u donjem delu stomaka u bešici i krvarila sam prvo po malo, a onda je to postalo dosta obilno, a u wc sam išla bukvalno svake sekunde da mokrim uz užasne bolove, sve to trajalo je nekih sat i po vremena i tada je sve hvala Bogu prošlo. Ali sam primetila da imam bolove u malom stomaku i dalje i kada osetim potrebu da idem u wc veliku nuždu osetim oštar bol u debelom crevu i u predelu bešike bol koji traje samo dok ne krenem u vece. Isto tako i prilikom orgazma imam bol u stomaku. šsla sam na snimanje bešike rekli su mi da je sve u redu, debelo crevo takodje u redu, ginekološki pregled sve u redu osim što imam cistu na jajniku. Mene interesuje šta bi mogao da bude uzrok bolova koje imam i šta da radim i kome da se obratim za pomoć.
    Unapred Vam hvala na pomoći.
    Pozdrav,
    Lea

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Uzrok bolova moze biti oziljak koji je nastao izmdju debelog creva i besike, te se prilikom punjenja besika ili creva on rasteze i nastaje bol koji posle prolazi. To je samo pretpostavka, mislim realna,obzirom da operacija radjena od strane ginekologa njemu se treba obratiti za pomoc. dr Vojinov