Gde se može radiološkom metodom operisati varikocela i kolika je cena operacije, jer pišem iz Zaječara gde nemamo u ponudi tu hiruršku metodu. Ako možete bio bih Vam zahvalan za svaku informaciju u vezi te operacije. Kod mene je varikocela obostrana i veoma izrazita, postoji već deset godina.
    Zahvalan za odgovor,
    Nenad.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #14494

    • Da li mozete da mi objasnite razliku izmedju radioloske metode, klasicne i laparaskopske operacije varikocele? Mene da budem iskren interesuje laparaskopski da li znate klinike u novom sadu koje to rade ili beogrdu? Unapred vam hvala