Poštovani,
    Jula 2004.g.operisana mi je prostata od neoplazme. Izvršena je radilana prostektomija sa PSA 6,3, Skor 3+3, ono drugo je III. Od 2006. primam decapeptyl amp. i Flutamid tabl. Imam 65.godina i sada se dobro osećam. PSA mi je o,o1.
    Da li moram doživotno da primam navedenu terapiju ili postoji mogućnost povremenog prekida?

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Postoji mogucnost povremenog prekida i ponovnog uvodjenja pri dvostrukom uvecanju PSA. Inace nakon radikalne prostatektomije,ukoliko bolest nije bila rasirena van prostate(negativne zlezde)nije potrebna hormonska terapija dr vojinov