Poštovanje,
    imam 29 god. Ima mijesec dana na ljevom testisu sam primijetio malenu pomičnu kvržicu. Izgleda kao malo zrno sa repićem, manje je od zrna pšenice i pokretljivo je, ponkad me zaboli u preponama, ili kad dodirnem tu kvrgicu, ali se ne povećava, od kad sam je primijetio i cijeli testis izgleda normalno, malo spušteniji od desnoga, kao uvijek.
    Hvala.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Ukoliko je ta promena pomicna u odnosu na povrsinu testisa nema razloga za brigu. Ukoliko je promena fiksirana za testis za pocetak uraditi UZ testisa i obratiti se urologu radi pregleda dr Vojinov