Postovani doktore, naime o cemu se radi? unazad od nekoliko dana, osecam   jako da me pecka mokracni kanal, pogotovo na vrhu posle uriniranja,   primecujem da mi iz kanala i izlazi neka belicasta tecnost (nalik gnoju),   po   preporuci prijatelja lekara, otisao sam u MedLab, gde su mi uradili   analizu   mokrace i bris uretre, i apsolutno nista nije izolovano (radjeno na   Chlamydia trachomatis), a isto tako i bakterioloska analiza , gde je   ustanovljena normalna bakterijska kultura. Mene i dalje pece vrh mokracnog   kanala, i izlazi belicasta tecnost-nalik gnoju (lepljivog svojstva), od   skoro sam u NS, i neznam kome da se obratim,

    Odgovoreno: 18. 10. 2007.
    •

      Verovatno da se radi o nekoj banalnoj infekciji mokracnog kanala  (ureteritis). Potrebno je uraditi dodatne nalaze (eventualno na gonoreju) i  ordinirati antibiotsku terapiju. Infekcija se prenosi seksualnim putem   Ukoliko zelite pregled, javite se u urolosku ordinaciju Bonadea tel  021/557707.  Ass.mr sci. med. dr Sasa Vojinov