Dobar dan.Na glavicu polnog organa mi se javio crveni osip, osecam blago   peckanje skoro neprimetno, ali glavic mi je crven kao da je dobio neku   alergiju.To sam primetio, juce sta bi to moglo da bude.Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 18. 10. 2007.
    •

      Gljivicno boljenje na penisu verovatno. Prenosi se seksulanim putem ali se  moze javiti i kod pada imuniteta. Lek izbora je Canesten mast.   Ass.mr sci. med. dr Sasa Vojinov