Poštovani doktore,
    stvarno imam strah od lekara, tako da bih Vam bila veoma zahvalna da mi Vi odgovorite na pitanje... imam 21 godinu, prvi put imam sličan problem...uglavnom...često mokrenje i užasan bol na kraju mokrenja, toliko jak da mi krenu suze i pritom malo krvi, ali baš malo u mokraći. Mama mi je dala da pijem uvin čaj i neki lek pipegal...
    Pa bih Vas pitala šta mi Vi savetujete?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Verovatno se radi samo o upali mokracne besike, sto je vrlo cesto. Potrebno je dati urin na urinokulturu sa AB i i zapoceti sa Ciprocinal tbl a 500 mg 2 x 2 tokom 10 dana do nalaza UK. dr Vojinov