Poštovani doktore,
    molila bih Vas za mišljenje, moj suprug ima 34 i u poslednje vreme ima taj problem da kada vodimo ljubav jako brzo završi, na levom testisu mu je nedavno otkrivene varikocela - da li je problem u tome ili postoji još neki?
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Verikocela ne uzrokuje probleme sa potencijom. Moguce je da se radi i o infekciji koja moze biti uzrok prevremene ejakulacije. Potrebno je uraditi testove na infekciju dr vojinov