Poštovani,
    u poslednjih nekoliko meseci imam neprijatan osećaj u penisu kao potrebu za mokrenjem non-stop. Urinokultura je sterilna, normalno mokrim, ne postoje neki drugi neprijatni simtomi, osim ovog. U februaru ove godine imao sam infekciju eserihijom, koja je sanirana antibioticima. Doktor opšte prakse sumnja da je na nervnoj bazi i predlaze bromazepam.
    Molim Vas, šta da radim?

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Potrebno je uraditi testove na infekciju bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriolosku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Ukoliko se dobije pozitivan nalaz na infekicju koristiti antibiotike 2-3 nedelje. dr Vojinov