Poštovanje,
    Imam 30 god. u zadnjih dva meseca sam dobio tupe bolove u levom testisu, donjem delu leđa i žiga me leva noga. Samopregledom testisa napipao sam kvržicu koja je kao posebna izraslinica na testisu. Zakazao sam pregled kod urologa, da li mi u međuvremenu možete orjentaciono reći koji bi problem mogao biti. Hvala

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Moze se raditi o infekciji prostate ili upale strukture koja lezi na testisu (epididim). Bitno je da ta kvrzica ne raste iz samog testisa. Ukoliko je to slucaj neophodan je UZ testisa. dr Vojinov