Poštovanje,
    U jutarnjim časovima osećam jake bolove u donjem delu leđa, posle mokrenja osećam delimično olakšanje. Inače vrlo često mokrim, bila sam na pretragama i dobila sam Bensedin da pijem. Meni to nije pomoglo, molila bih mišljenje.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Potrebno je uraditi bris uretre na bakteriolosku kulturu i na Chlamydiu. Ukoliko postoji infekcija mokracnog kanala leciti istu antibioiticima. Ako se tegobe nastaveuraditi i cistoskopiju (pregled besike iznutra) dr Vojinov