Poštovani,
    Pre 3 godine pronađena mi je urea plasma, eserihija koli i enterokok u spermi . Posle terapije Roxitromicinom bilo mi je bolje, ali samo jedno izvesno vreme. Posle toga su se simptomi ponovo pojavili, pečenje, rezanje dok urinam, bol u levom testisi i nesnošljiva bol u predelu malog stomaka popio sam brdo antibiotika, ali ništa .Da spomenem, rektalni pregled prostate, ultrazvuk bubrega, bešike i testisa nije ništa pokazao pre toga sam radio bris uretre, spermo kulturu, još uvek je prisutna urea plasma u brisu uretre. Moj doktor nije hteo da mi prepisuje antibiotike, kako on kaže zbog prezašićenosti organizma. Da bi na kraju svega ovoga juče 27.10.08 nakon urinanja izbacio mali kamenčić uz nesnošljive bolove.
    Najlepše Vas molim za mišljenje.
    Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Moguce je i da uzrok vasih tegoba i bio taj kamen u kanalu, a da je infekcija samo sporedan pogodak. Ne uzimajte antibiotike 2 meseca i nakon toga ponovite bris uretre na ureaplasmu. dr Vojinov