Imam bolove na lijevoj strani u predjelu mokraćne bešike i genitalnih organa, a bol mi se širi prema preponama i lijevoj strani karlice, često mokrim.
    Molim Vas odgovorite mi.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Potrebno je uraditi testove na infekciju bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriolosku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Nakon toga uzeti antibiotike do stizanja rezultata (npr Ciprocinal 2 x 1) dr Vojinov

Komentari na pitanje: #13652

    • Molim vas ako znate da mi odgovorite, , , nekoliko dana cesto mokrim a imam i boleve dodeka mokrim, , , bremena sum nekoliko nedejla, , , sta moze to bidi ili je li to povrzanom sa trudnoca ili je neka vrsta na infekcija puno pozdrava