Osjećam bol u dnu stomaka kao blago žiganje. To nije jak bol, ali je konstatan i dugo traje. Prije godinu dana mi je doktor rekao da imam hronični cistitis, iako mi nisu našli bakterije u mokraći. Pored toga sam osjećao pritisak i težinu na dnu somaka, kao i svrab i pečenje u u predjelu anusa.
    Da li to mogu biti simptomi cistitisa ili je nešto drugo?

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Verovatno se radi o upali prostate i to hronicnoj koja daje takve tegobe. Leci se antibioticima lai je prethodno potrebno je uraditi testove na infekciju bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriolosku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Cuvati se prehlede, upraznjavati tople kupke, izbegavati hladno i voznju biciklom dr Vojinov

Komentari na pitanje: #13562

    • Ja cesto osjecam bol u dnu stomaka, nije stalan netraje dugo to je vise kao neko ziganje, al posto nije konstantno nisam isao doktoru. . . . Zanima me sta li bi to moglo biti i je li to sta opasno